Yhteystiedot

Keskisuomalainen Oyj Aikakauslehtiryhmä

Aromi ja Shaker
Mäkelänkatu 56, 3. krs,
00510 Helsinki

Tilaajapalvelun yhteystiedot

aromipalvelu@media.fi
puh. (09) 273 00 200

Myynti ja markkinointi

Nina Harlin

Nina Harlin

Liiketoimintajohtaja

nina.harlin@aromilehti.fi
0400 629 400

Anja Moilanen

Anja Moilanen

Myyntipäällikkö

anja.moilanen@aromilehti.fi
040 537 4272

Mia Rönkä

Mia Rönkä

Markkinointikoordinaattori

040 546 7906
mia.ronka@aromilehti.fi

Emilia Söderholm

Emilia Söderholm

Markkinointi-, myynti- ja tapahtumakoordinaattori

emilia.soderholm@aromilehti.fi
050 4125613

Toimitus

Heli Koivuniemi

Heli Koivuniemi

Päätoimittaja

heli.koivuniemi@aromilehti.fi
0400 133 955

Maaret Launis

Maaret Launis

Toimituspäällikkö Aromi

maaret.launis@aromilehti.fi
040 637 5448

Jaana Vainio

Jaana Vainio

Toimituspäällikkö Shaker

jaana.vainio@aromilehti.fi
040 671 9722

Terhi Pääskylä-Malmström

Terhi Pääskylä-Malmström

Toimittaja

terhi.malmstrom@aromilehti.fi
050 544 1973

Hanna-Mari Jaakkola

Hanna-Mari Jaakkola

Johtava Art Director

hanna-mari.jaakkola@aromilehti.fi

044 744 0077

Heli Kotiranta

Heli Kotiranta

Art Director

heli.kotiranta@aromilehti.fi

040 724 8583

Tilaa näytelehti