Yhteystiedot

Mediatalo Keskisuomalainen, Omnipress Oy

Aromi ja Shaker
Mäkelänkatu 56, 3. krs,
00510 Helsinki

Tilaajapalvelun yhteystiedot

aromipalvelu@media.fi
puh. (09) 273 00 200

Palautteet ja terveiset

terveiset@aromilehti.fi

 

Myynti ja markkinointi

Nina Harlin

Nina Harlin

Liiketoimintajohtaja

nina.harlin@aromilehti.fi
0400 629 400

Anja Moilanen

Anja Moilanen

Myyntipäällikkö

anja.moilanen@aromilehti.fi
040 537 4272

Marke-Riitta Knuts

Marke-Riitta Knuts

Projektipäällikkö

p. 040 546 7906

marke-riitta.knuts@aromilehti.fi

Mari Kanerva

Assistentti

mari.kanerva@aromilehti.fi

040 413 3634

Mella Pesonen

Mella Pesonen

Markkinointi- ja tapahtumakoordinaattori

mella.pesonen@aromilehti.fi

0400 438 644

Jonina Korander

Jonina Korander

Tapahtumakoordinaattori

jonina.korander@aromilehti.fi
040 844 4448

Linda Huhtinen

Linda Huhtinen

Kirjoittaja

linda.huhtinen@aromilehti.fi
050 551 4336

Toimitus

Heli Koivuniemi

Heli Koivuniemi

Päätoimittaja

heli.koivuniemi@aromilehti.fi
0400 133 955

Jaana Vainio

Jaana Vainio

Toimituspäällikkö Shaker

jaana.vainio@aromilehti.fi
040 671 9722

Juha Peltonen

Juha Peltonen

Toimittaja
juha.peltonen@aromilehti.fi
050 554 6426

Mia Weckström

Mia Weckström

Toimittaja

mia.weckström@eventolehti.fi

040 554 7728

Maaret Launis

Maaret Launis

Toimituspäällikkö Aromi

maaret.launis@aromilehti.fi
040 637 5448

Vanhempainvapaalla.

Hanna-Mari Jaakkola

Hanna-Mari Jaakkola

Johtava Art Director

hanna-mari.jaakkola@aromilehti.fi

044 744 0077

Heli Kotiranta

Heli Kotiranta

Art Director

heli.kotiranta@aromilehti.fi

040 724 8583