Yhteystiedot

Mediatalo Keskisuomalainen, Omnipress Oy

Aromi ja Shaker
Väritehtaankatu 8  4.krs,
01300 Vantaa

Tilaajapalvelun yhteystiedot

tilaajapalvelu@media.fi
puh. (09) 273 00 200

Palautteet ja terveiset

toimitus@aromilehti.fi

 

Myynti ja markkinointi

Nina Harlin

Nina Harlin

Liiketoimintajohtaja

nina.harlin@aromilehti.fi
+358 400 629 400

Henkilöesittely>>

Anja Moilanen

Anja Moilanen

Myyntipäällikkö

anja.moilanen@aromilehti.fi
+358 40 537 4272

Henkilöesittely>>

Toimitus

Outi Tuomivaara

Outi Tuomivaara

Päätoimittaja

outi.tuomivaara@media.fi

+358 44 550 5184

Maaret Launis

Maaret Launis

Toimituspäällikkö (vanhempainvapaalla)

maaret.launis@aromilehti.fi
+358 40 757 1356

Hanna Leino

Hanna Leino

Toimitussihteeri

hanna.leino@media.fi

+358 44 088 1883

Hanna-Mari Jaakkola

Hanna-Mari Jaakkola

Johtava Art Director

hanna-mari.jaakkola@aromilehti.fi

+358 44 744 0077

Henkilöesittely>>

Heli Kotiranta

Heli Kotiranta

Art Director

heli.kotiranta@aromilehti.fi

+358 40 724 8583

Henkilöesittely>>

Sulje mainos Tilaa Aromi